Firmamız 1970’ten beri plastik sektöründe hizmet veren Pınar Plastik firmasının 1988 yılında silindir karton ambalaj sektöründe de yatırım yapma kararı almasıyla kurulmuştur. İlk başta sadece paralel sarım silindir draje kutuları üretimiyle başlayan yolculuğumuza ilerleyen süreçte spiral karton kutu makineleri de ilave ederek yolumuza devam ediyoruz. An itibariyle sadece spiral masuradan silindir karton kutu üretimine devam etmekteyiz.

Geçen süreçte edindiğimiz tecrübe ile kendimizi geliştirerek gıdadan kibrite , kırtasiyeden kozmetiğe , tekstilden promosyona bir çok sektörün silindir karton kutu ihtiyacını karşıladık. Bu süreçte Ülker-Baycan Çiklet ve Gıda San. A.Ş. , Rafine Billur Tuz San. A.Ş. , Estuz San. A.Ş., Kosan Kozmatik A.Ş., Kopaş Kozmetik Paz. San. A.Ş. , Adel Kalemcilik San. ve Tic. A.Ş. , Hürriyet Gazetecilik A.Ş., Mabel Çikolata ve Kakao San. A.Ş. , Pereja İleri Kimya San. A.Ş. , Tariş Zeytin A.Ş. , Sedef Davetiye San. Ltd. Şti., Unilever A.Ş. gibi sektörünün öncü firmalarına tedarikçi olma şansı yakaldık.

Amacımız her geçen gün kendimize kattıklarımızla daha iyisini daha hesaplı koşullarla üretip sizlerin beğenisine sunmaktır. Geçen süreçte tedarikçimiz veya müşterimiz olarak ilerlememize katkıda bulunan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.